Blok Gier

Poza panelami tematycznymi, konkursami z Waszej wiedzy, pokazami, koncertami i wystawami czekać na Was również będą… rozrywki związane z różnorakimi grami, które podzieliliś›my na dwa bloki: Blok Gier Logiczno-Zrę™cznoś›ciowych oraz Blok Gier Muzycznych.

Blok Gier Logiczno-Zęcznoś›ciowych

Strefa Gier Konsolowych

Na żadnym konwencie nie może zabraknąć‡ miejsca dla wielbicieli elektronicznej rozgrywki. My przygotowujemy dla Was coś› specjalnego! Jesteś›my również otwarci na Wasze sugestie, jeśli chodzi o turnieje i konkursy.

 

Sala Gier Japońskich

Tradycją… stał‚a się™ już obecności‡ Polskiej Ligi Mahjonga na konwentach MiOhi, która to przygotuje dla Was specjalną… salę poświęconą… tradycyjnym grom logicznym. Chę™tni będą… mogli udoskonalić‡ swoje dotychczasowe umieję™tnoś›ci pod okiem doś›wiadczonych graczy lub spróbować czegoś› zupeł‚nie nowego.
Liga oferuje naukę:
mahjong - gra strategiczno - logiczna dla 4 osób. Rozgrywkę… przypomina karcianego remika lub rummikuba. To nie jest zdejmowanie par.
- hanafuda - japońskie karty posiadają…ce wiele odmian gier, np. koikoi, poka, oichokabu. Ilość‡ graczy: 2-3 osoby.
- shougi - japoń„skie szachy. 
- go - planszowa gra logiczno - strategiczna liczą…ca kilka tysię™cy lat. Go reprezentuje nieskończone możliwoś›ci przeprowadzenia rozgrywki, a jednocześ›nie opiera się™ na zasadach, które można opanować‡ w kilka minut. 
- kendama - zabawka Yattamaana [przypis: w takim zapisie :)]. Kulka, którą… wrzuca się™ na młoteczek z talerzykami i bolec... albo odwrotnie, młotek na kulkę™. Uważasz, że potrafisz? Przyjdź i spróbuj swoich sił‚!
- yasukari - 16 rebeliantów i 1 generał. Kto wygra? Czy rebelianci zabiją… generał‚a zanim ten zdoł‚a dotrzeć‡ do swojej kwatery? 
- łamigłówki matematyczne - kenken, kakuro, hashiokakerou. 
Serdecznie zapraszamy na turnieje, pokazy oraz panele! Games Room czynny 24h/dobę™.

 

Blok Gier Muzycznych

Sala UltraStar

Lubisz śpiewać? Lubisz wyzwania? Chciałbyś› się zmierzyć z innymi konwentowiczami w bitwie na głosy??
W takim razie serdecznie zapraszamy do sali z ULTRASTARem!
Ekipa z GlowUltraStar zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie!

Sala RockBand

Rock band jest grą muzyczną, w której można przy pomocy kontrolerów wzorowanych na perkusji, gitarze elektrycznej oraz basowej i mikrofonie wcielić‡ się™ w zespół‚ muzyczny i zagrać‡ w mniej lub bardziej znane piosenki.

Po raz kolejny gościć bę™dziemy grupę Wakou Rock Band, dzię™ki której uprzejmoś›ci bę™dziecie mogli zagrać‡ swoje ulubione kawał‚ki w pełni wyposażonej strefie Bandowej!

"Wakou Rock Band jest grupą… z Trójmiasta organizującą… salę™ z grą… muzyczną… Rock Band. Tworzymy takie miejsce od 2008r. na róźnych wydarzeniach typu konwenty i festiwale mangi i anime, festiwale fantastyczne oraz innego rodzaju imprezach masowych odbywają…cych się™ na terenie cał‚ej Polski. Zapraszamy na naszą… stronę™ po wię™cej informacji oraz zdjęć‡ z sali: https://www.facebook.com/wakourockband "

 

Sala Dance Dance Revolution

Zapraszamy serdecznie do wspólnego rywalizowania w tań„cu podczas gier na matach DDR.

 

OSU!

Zapraszamy do osu!rooma, gdzie starzy i nowi gracze beda mieli okazję zagrać w grę rytmiczną zwaną osu! Kółka, slidery, spinnery i nie tylko czekają na Was w naszej sali. Będzie okazja by pograć na profesjonalnym sprzęcie i spotkać doświadczonych graczy. Więc jeśli nie miałeś okazji by spróbować tej gry, to ta sala jest odpowiednia okazja, by zapoznać sie z osu! W sali będzie można także spróbować swoich sił w ewentualnym turnieju. Zapraszamy!

Zapraszamy także na fanpage'a Osu! gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z osu!roomu z poprzednich konwentów, informacje o nadchodzących osu!roomach i nie tylko.